ДИЗАЙН ПРОЕКТ ВАШОЇ
КВАРТИРИ АБО ДОМУ
ЦІНА КОНТАКТ
ПРОЕКТУЄМО. ПІДБИРАЄМО.
РЕАЛІЗОВУЄМО.
ЦІНА КОНТАКТ
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО
КОЖНОГО КЛІЄНТА
ЦІНА КОНТАКТИ
ПРОСТІ РІШЕННЯ
СКЛАДНИХ ПИТАНЬ
ЦІНА КОНТАКТИ

НАШІ ОСТАННІ РОБОТИ

« 1 of 2 »
« 1 of 2 »

ОБЕРІТЬ ЗРУЧНИЙ ФОРМАТ СПІВПРАЦІ

Технічний проект

170 грн/м2

Технічний пакет креслень
по погодженому плануваню
і по загальних
стандартах будівництва
для бригади майстрів

3D візуалізація

340 грн/м2

Створення планування і
візуалізація дизайну майбутніх
приміщень

Повний дизайн-проект

530 грн/м2

Створення дизайн з
3d візуалізацією і повним пакетом
креслень і специфікаціями
матеріалів, що допоможе
втілити в реалість дизайн

Авторський проект

730 грн/м2

Повний дизайн-проект з
авторським наглядом дизайнера
під час ремонтно-будівельних
робіт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

ВИЇЗД НА ОБ'ЄКТ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОБМІРІВ
ЗАПОВНЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ НА ДИЗАЙН-ПРОЕКТ
ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ ПРО ПОЧАТОК СПІВПРАЦІ
РОЗРОБКА ПЛАНУ З РОЗМІЩЕННЯМ МЕБЛІВ І ОБЛАДНАННЯ
3D
ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
СТВОРЕННЯ 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЇ МАЙБУТНЬОГО ВИГЛЯДУ ПРИМІЩЕНЬ
ПОВНИЙ ДИЗАЙН-ПРОЕКТ
ПАКЕТ РОБОЧИХ КРЕСЛЕНЬ ДЛЯ МАЙСТРІВ
АВТОРСЬКИЙ ПРОЕКТ
АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД ЗА РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНИМИ РОБОТАМИ І ДОПОМОГА В ПІДБОРІ МАТЕРІАЛІВ

ПРО НАС

Вітаю Вас на сайті студії дизайну “ROS design studio” Мене звати Віталій Росоловський з 2013-го року я практикую створення цікавих інтер’єрних рішень квартир, приватних будинків, магазинів, ресторанів, салонів краси, медичних установ тощо. Маючи освіту будівельника, дизайнера інтер’єру і дизайнера архітектурного середовища я разом із своєю командою створюю дизайн базуючись не тільки на візуально-естетичних баченях але і на своїх технічних знаннях, що дозволяє втілити задумане не тільки на папері чи моніторі, а у реальному житті. Для використання у своїх проектах найновіших віянь у світі інтер’єрної моди, постійно відвідується велика кількість виставок по меблях, декорах та освітленню. Це дає хорошу можливість тримати руку на пульсі новинок та тенденцій. “ROS design studio” працює в різних напрямках стилю дизайну. А цікаві колористичні рішення не залишать байдужими навіть найвибагливіших поціновувачів прекрасного. Спробуйте по працювати з нами і я гарантую, що Ви залишитесь задоволені від нашої спільної роботи над проектом і втілите Ваш омріяний інтер’єр у життя!
Віталій Росоловський
Засновник студії дизайну ROS

ЖИВІ ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

  • Petro Dubyk
  • Myrosia Kozachuk-Pabyrivska
  • Таня Сенишина
  • Олексій Пристай

Повністю задоволений співпрацею з Віталієм. Робота була виконана професійно і вчасно. Був побудований конструктивний діалог, запропоновані різні варіанти. В результаті всі побажання були якісно враховані і втілені в дизайні інтер'єру. Буду рекомендувати Вас своїм друзям.

Petro Dubyk

Віталій ретельно підійшов до дизайну нашої квартири. На початку роботи ми обговорили всі деталі та приблизний стиль картири. Він завжди враховував наші побажання та пропонував багато рішень. Після фінальної візуалізації, нам було надано всі необхідні креслення. Вони  чудово підійшли для подальших ремонтних робіт, що дуже спростило роботу майстрам. Були вказані такі деталі, як виробник плитки, техніки, світильників, що значно спростило задачу пошуку матеріалів та наповнення квартири. Це був наш перший досвід роботи з дизайнером квартири, і Віталій справився дуже круто. Рекомендуємо всім )

Myrosia Kozachuk-Pabyrivska

Виталий, спасибо большое за дизайн нашей квартиры. Очень красиво получилось, уютно и именно так, как мы хотели. Доделывали и учитывали все пожелания. Если понадобиться ещё что-нибудь задизайнить, обязательно обратимся. Одним словом, рекомендую!

Таня Сенишина

Ми почали працювати з Віталієм в середині проектних робіт, після невдалої реалізації в другій студії у місті Львів. Оглянувши напрацювання з попередньою студією, Віталій запропонував варіант, який дружині та мені сподобався більше. Після чого, ми приступили до креслень. Але по причині неякісних обмірів попередньою дизайнерською студією, мені прийшлось попросити Віталія виконати контрольний обмір (хоча ми про це не домовлялись), і як виявилось не дарма, були виявлені помилки, відхилення місцями порядку до 200 мм!!! Резюме, Віталій прекрано поєднує в собі: високий рівень професіоналізму та розуміння потреб клієнта. При  високому професіоналізмі є порядною людиною, з якою  приємно співпрацювати. З впевненістю можу порекомендувати Віталія, думаю Ви будете задоволені результатом та якістю, а Вашим майстрам буде зручно працювати з проектом. P.S. Планую написати доповнення до відгуку вже після 100% фактичної реалізації даного проекту. З повагою, Олексій. Декілька слів про себе, мені вдалось співпрацювати з різними проектантами та дизайнерами (Львів, Одеса, Москва, Київ, Мінськ).

Олексій Пристай
КОНТАКТИ
Ми на карті
Наша адреса:

м.Львів, вул. Героїв УПА 73 В

+38 (093) 14 04 233

design.studio.ros@gmail.com

Call Me

залиште ваші контакти:

image
https://ros-design.com.ua/wp-content/themes/hazel/
https://ros-design.com.ua/
#d8d8d8
style1
paged
Loading posts...
/home/rosd/ros-design.com.ua/www/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off